Polski English Deutsch

Zespół

Lek. dent. Kamila Radzimowska

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Dziesięć lat doświadczenia zdobytego w dwóch dużych szczecińskich klinikach stomatologicznych oraz wiedza kliniczna zdobyta na oddziale chirurgii Szczękowo - Twarzowej Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy pozwalają Jej na bardzo profesjonalne przeprowadzenie procesu leczenia każdego pacjenta. Jej ulubionymi dziedzinami są protetyka oraz chirurgia a cechą charakterystyczną osobowości zaraźliwy optymizm.
Jest również właścicielem DentVital.

Lek. dent. Anna Rogoża - Specjalista I° stomatologii ogólnej

Od ponad dwudziestu lat dba o zdrowy i piękny uśmiech swoich pacjentów. Korzystając z umiejętności w wielu dziedzinach stomatologii zapewnia kompleksową opiekę opartą o precyzyjnie przygotowany plan leczenia. Sama mówi o sobie, że jest "dentystą rodzinnym", wspomagającym w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej już kolejne pokolenia. Jednak najukochańszą dziedziną, którą stale rozwija ucząc się na kursach i szkoleniach wykładowców z całego świata , jest leczenie wad zgryzu. W tym zakresie korzysta ze sprawdzonych standardów leczenia oraz z nowoczesnych technik, łącząc je harmonijnie dla dobra i urody swoich pacjentów. Mając jako priorytet uzyskanie idealnego uśmiechu ,dołącza do korekty zgryzu korektę tkanek miękkich za pomocą kwasu hialuronowego i botuliny.

dr n. med. Robert Kowalczyk

Wybitny chirurg twarzowo-szczękowy. Specjalista z zakresu chirurgii stomatologicznej.
Kierownik oddzialu Kliniki Chirurgii Szczękowo - Twarzowej Pomorskiego Uniwesytetu Medycznego

Lek. stom. Tomasz Żabski

Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej
Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył z wyróżnieniem w 2006 roku. W Szpitalu Klinicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego zajmuje się głownie trudnymi przypadkami w chirurgii jamy ustnej oraz zabiegami rekonstrukcyjnymi w obrębie twarzoczaszki. Uczestnik wielu kongresów, konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii i implantologii. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej oraz Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii.

Asystentka/Higienistka Stomatologiczna Marta Iżbicka

Wiedza zdobyta podczas nauki na kierunku Higienistka Stomatologiczna oraz podczas licznych kurów i szkoleń, a także doświadczenie zdobyte podczas pracy zawodowej, pozwalają Pani Marcie na wykonywanie samodzielnych zabiegów higienizacyjnych oraz asystowanie lekarzom podczas zabiegów z zakresu chirurgi stomatologicnej oraz ortodoncji.

Asystentka/Higienistka stomatologiczna Alicja Jasiewicz

Wieloletnie doświadczenie umożliwia Pani Alicji współpracę z lekarzem każdej specjalności stomatologicznej. Jej wiedza, profesjonalizm i zmysł empatii sprawiają, że pacjenci czują się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Maciej Radzimowski

Manager