Zespół

Kamila Radzimowska

lek. dent.

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Dziesięć lat doświadczenia zdobytego w dwóch dużych szczecińskich klinikach stomatologicznych oraz wiedza kliniczna zdobyta na oddziale chirurgii Szczękowo – Twarzowej Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy pozwalają Jej na bardzo profesjonalne przeprowadzenie procesu leczenia każdego pacjenta. Jej ulubionymi dziedzinami są protetyka oraz chirurgia a cechą charakterystyczną osobowości zaraźliwy optymizm. Jest doktorantką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz
 właścicielem DentVital.

Anna Rogoża

lek. dent. specjalista 1 stopnia stomatologi ogólnej

Od ponad dwudziestu lat dba o zdrowy i piękny uśmiech swoich pacjentów. Korzystając z umiejętności w wielu dziedzinach stomatologii zapewnia kompleksową opiekę opartą o precyzyjnie przygotowany plan leczenia. Sama mówi o sobie, że jest „dentystą rodzinnym”, wspomagającym w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej już kolejne pokolenia. Jednak najukochańszą dziedziną, którą stale rozwija ucząc się na kursach i szkoleniach wykładowców z całego świata , jest leczenie wad zgryzu. W tym zakresie korzysta ze sprawdzonych standardów leczenia oraz z nowoczesnych technik, łącząc je harmonijnie dla dobra i urody swoich pacjentów. Mając jako priorytet uzyskanie idealnego uśmiechu ,dołącza do korekty zgryzu korektę tkanek miękkich za pomocą kwasu hialuronowego i botuliny.

Tomasz Żabski

lek. dent specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej

Absolwent wydziału lekarsko-stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył z wyróżnieniem w 2006roku.  Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej, obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym PUM, gdzie zajmuje się głównie trudnymi przypadkami w chirurgii jamy ustnej oraz zabiegami rekonstrukcyjnymi w obrębie twarzoczaszki. Uczestnik wielu kongresów, konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii i implantologii. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii.

Marta Rogocka

lek. dent.

Lek. dent. Marta Rogocka absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła studia na wydziale stomatologicznym w 2018 roku. Od 2019 roku pracownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Interesuje się szczególnie endodoncją.

Olga Skotarek

asystentka

Mam na imię Olga. Jestem absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego,lecz minęłam się z powołaniem . Umiejętności asystentki zdobyłam pracując kilka lat u dr n.med .Stanisława Gajdy, lecz postanowiłam zgłębić wiedzę i obecnie uczę się w TEB Edukacja. Jestem energiczna, pracowita i gotowa na nowe wyzwania.

Maciej Radzimowski

Jeśli masz jakieś pytania, zastrzeżenia, oferty. Chciałbyś nawiązać współpracę lub szukasz pracy, zadzowń lub napisz do mnie.

Kontakt tel 602 653 928
E-mail mr@dentvital.pl

Alicja Jasiewicz

Asystentka/Higienistka stomatologiczna

Wieloletnie doświadczenie umożliwia Pani Alicji współpracę z lekarzem każdej specjalności stomatologicznej. Jej wiedza, profesjonalizm i zmysł empatii sprawiają, że pacjenci czują się u nas komfortowo i bezpiecznie.